Hakan Hoca

Hakan Hoca 1979 yılında Bremen’ de doğdu. 3 yaşından itibaren İstanbul’ da yaşadı. Eğitimini Bilgisayar Mühendisi olarak bitirdi. Üniversite yıllarında çocukluktan gelen spor ve deniz tutkusu hocayı windsurf  sporu ile buluşturdu. Windsurf öğretmeyi yapmak kadar sevdi. Sörf yapmak, öğretmek, yapılan yerleri gezmek ve sörf hakkında konuşmak yaşam tarzı oldu. Snowboard, kitesurf, wakeboard, wing tsun gibi bir çok spor dalıyla ilgilenen hoca en büyük tutkusunun sörf olduğunu söylüyor.

hh

 

 

 

 

 

 

 

Mühendislik ve eğitmenliği birlikte yürüten hoca son yıllarda bütün zamanını Türkiye de sörf sporunu yaymak ve geliştirmek için harcıyor. WindsurfTR.com portalını kuran hoca  herkesin windsurf hakkında temel bilgilere ulaşmasını ve merak ettikleri soruların cevaplarına ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca sitede bulunan windsurf malzeme bölümü ziyaretçilere kolayca sörf malzemelerine ulaşma imkanı sunuyor.

Ülkemizde sanata ve spora daha çok önem verilmesini isteyen hoca bütün spor ve deniz tutkunlarını eğitime bekliyor ve günümüzde üretilen malzemeler sayesinde bir kaç saat içinde bu sporun zevkine kolayca ulaşabileceğini söyleyerek bu keyiften herkesin yararlanmasını bekliyor.

hakanhoca